Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Романија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови пумпа за бетон Coime Pumi 35.5  на шасија Mercedes-Benz Coime 35.5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 10/2022 Километража Сила
Романија, Piatra-Neamt
нови пумпа за бетон KCP 37ZX5150  на шасија Mercedes-Benz Arocs 2642 нови пумпа за бетон KCP 37ZX5150  на шасија Mercedes-Benz Arocs 2642 нови пумпа за бетон KCP 37ZX5150  на шасија Mercedes-Benz Arocs 2642
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 08/2023 Километража 300 км Сила
Романија, Piatra-Neamt
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2018 Километража Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 1999 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 08/2008 Километража 125740 км Сила
Романија, Roman
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 05/2016 Километража 200000 км Сила
Романија, Roman
Контактирајте го продавачот
103.000 €
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража Сила
Романија, Gălănești
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany
Година 2017 Километража 360000 км Сила
Романија, Luduș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 12/2000 Километража 467000 км Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
219.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 14.510 K Висина на подигање 15 м Носивост 13240 кг
Година 10/2022 Километража 6500 км Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 04/2005 Километража 376700 км Сила
Романија, Chitila
Контактирајте го продавачот
17.612 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 1
Година 1998 Километража 574413 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
57.400 €
Пумпа за бетон
Година Километража 135000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 1700 км Сила
Романија, Glina
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 13000 кг
Година 2003 Километража 271480 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
74.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 75528 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија, Bihor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се