Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Португалија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 08/2015 Километража 203268 км Сила
Португалија, Lisboa
пумпа за бетон Schwing 32-4  на шасија Mercedes-Benz 2422/42 6X4 - SCHWING 32-4 пумпа за бетон Schwing 32-4  на шасија Mercedes-Benz 2422/42 6X4 - SCHWING 32-4 пумпа за бетон Schwing 32-4  на шасија Mercedes-Benz 2422/42 6X4 - SCHWING 32-4
3
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Пумпа за бетон
Година 10/1992 Километража Сила
Португалија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-мешалка Putzmeister  на шасија Mercedes-Benz Arocs 3240 камион-мешалка Putzmeister  на шасија Mercedes-Benz Arocs 3240 камион-мешалка Putzmeister  на шасија Mercedes-Benz Arocs 3240
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 05/2018 Километража 156000 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1998 Километража Сила
Португалија, Trofa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 540471 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 1999 Километража 471737 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 11/1999 Километража 337222 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 02/2024 Километража Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 05/2000 Километража Сила
Португалија, BAGUIM DO MONTE
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се