Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 149 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

149 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел WT 450 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 27 м
Година 2005 Километража 319000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T 370 Висина на подигање 37 м Носивост 350 кг
Година 07/2002 Километража 133000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 20250 кг
Година 10/2019 Километража 96963 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 13140 кг
Година 12/2019 Километража 88768 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Носивост 4500 кг
Година 09/2007 Километража 303459 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 03/2023 Километража 766 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 04/2015 Километража 238905 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 2100 кг
Година 04/2015 Километража 238905 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 10/2022 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 500 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 08/2013 Километража 214000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Носивост 14000 кг
Година 2008-02-29 Километража 260000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
50.080 € PLN 230.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11970 кг
Година 2012 Километража 380000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
61.600 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 4960 кг
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
59.400 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел HIAB X-HIDUO 138 E-2 Носивост 4960 кг
Година 2018 Километража 580000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
43.550 € PLN 200.000 PLN
Автодигалка
Носивост 11560 кг
Година 2009 Километража 340000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 290 PX Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 15.5 м
Година 2007 Километража 80000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
62.060 € PLN 285.000 PLN
Автодигалка
Година 1995 Километража 9632 м/ч Сила
Полска, Krzywda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 430000 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
158.500 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 11/2005 Километража 198000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
188.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 10/2017 Километража 151800 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
148.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 10/2013 Километража 271000 км Сила
Полска, Opole
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Mercedes-Benz Arocs 4142 Putzmeister 47-5.16 HLS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 01/2017 Километража 97000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
38.540 € PLN 177.000 PLN
Камион-мешалка
Носивост 18000 кг
Година 2008 Километража 250000 км Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2004 Километража 251481 км Сила
Полска, Gdańsk, Stogi z Przeróbką (Polska)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 149 огласа
Прикажи
Претплати се