Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Норвешка

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2
Година 1997-06 Километража 55000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
218.300 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 7285 кг
Година 2017 Километража 102000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
192.100 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Носивост 3325 кг
Година 2012 Километража 32421 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline

Other makes in the section "Градежни машини од Норвешка"

Контактирајте го продавачот
аукција 8,68 € NOK 100 NOK
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража 12434 м/ч Сила
Норвешка, Evenes
Контактирајте го продавачот
аукција 868,30 € NOK 10.000 NOK
Натоварувач со тркала
Носивост 11350 кг
Година 1980 Километража 16780 м/ч Сила
Норвешка, Nordre Follo
Контактирајте го продавачот
аукција 8,68 € NOK 100 NOK
Градежна скала
Година Километража Сила
Норвешка, Fredrikstad
Контактирајте го продавачот
аукција 13.020 € NOK 150.000 NOK
Мини натоварувач
Висина на подигање 3.9 м
Година 2020 Километража 1270 м/ч Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
аукција 8.683 € NOK 100.000 NOK
Багер гасеничар
Носивост 34000 кг
Година 2007 Километража 11234 м/ч Сила
Норвешка, 3074
Контактирајте го продавачот
аукција 868,30 € NOK 10.000 NOK
Мини багер
Носивост 930 кг
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Норвешка, Sarpsborg
Контактирајте го продавачот
аукција 868,30 € NOK 10.000 NOK
Багер на тркала
Година 2000 Километража 8909 м/ч Сила
Норвешка, Sør-Fron
Контактирајте го продавачот
аукција 868,30 € NOK 10.000 NOK
Мини багер
Носивост 8270 кг
Година 2015 Километража 5267 м/ч Сила
Норвешка, Stjørdal
Контактирајте го продавачот
аукција 868,30 € NOK 10.000 NOK
Автодигалка
Носивост 20000 кг
Година 1985 Километража Сила
Норвешка, Vestby
Контактирајте го продавачот
217.000 € NOK 2.499.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 2900 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
121.500 € NOK 1.399.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4850 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
73.720 € NOK 849.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 6000 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
69.380 € NOK 799.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7100 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
60.700 € NOK 699.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9300 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
56.350 € NOK 649.000 NOK
Мини багер
Година 2022 Километража 1650 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
104.100 € NOK 1.199.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4900 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
169.200 € NOK 1.949.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 6300 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
65.040 € NOK 749.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9600 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
62.950 € NOK 725.000 NOK
Мини багер
Година 2018 Километража 4900 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
69.380 € NOK 799.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 7500 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
69.380 € NOK 799.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 7400 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
86.750 € NOK 999.000 NOK
Мини багер
Година 2020 Километража 2700 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи