Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Литванија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 06/2005 Километража 398000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 384000 км Сила
Литванија, Vilnius
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 384000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 10.050 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 19.5 м
Година 2004 Километража 52095 км Сила
Литванија, Elektrėnai
Контактирајте го продавачот
12.350 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Palfinger Sany Модел PALFINGER 10500
Година 02/1995 Километража 695000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
65.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 05/2006 Километража 321000 км Сила
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
65.900 €
Пумпа за бетон
Година 05/2006 Километража 321000 км Сила
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 10/2005 Километража 290000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 18070 кг
Година 10/2005 Километража 290000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
40.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 307000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18380 кг
Година 2012 Километража 305400 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел VTX-240 Висина на подигање 24 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2000 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 17400 кг
Година 2003 Километража 828868 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел F32mdt Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 18 м Носивост 325 кг
Година 05/1999 Километража 35000 км Сила
Литванија, Panevėžys
оштетен камион-мешалка Mercedes-Benz Actros
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 01/2015 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се