Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Кина

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

54 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 08/2013 Километража 34588 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 47X-5RZ
Година 05/2011 Километража 60270 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел ZLJ5419THB
Година 06/2013 Километража 32598 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 52X-6RZ
Година 01/2014 Километража 36202 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
нови пумпа за бетон Sany NEW 56m X-6RZ Euro 5 на шасија Mercedes-Benz Actros 4143 8X4 нови пумпа за бетон Sany NEW 56m X-6RZ Euro 5 на шасија Mercedes-Benz Actros 4143 8X4 нови пумпа за бетон Sany NEW 56m X-6RZ Euro 5 на шасија Mercedes-Benz Actros 4143 8X4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел NEW 56m X-6RZ Euro 5
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 09/2018 Километража 1658 м/ч Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2013 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража 50000 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 2021 62m X-6RZ Euro 5
Година 03/2019 Километража 38135 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 49m X-6RZ Euro 5
Година 06/2018 Километража 1334 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 08/2019 Километража 22816 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 48m X-6RZ 2011 Euro 3
Година 03/2011 Километража 33589 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 49m X-6RZ Euro 5
Година 01/2019 Километража 23626 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел 66X-6RZ Euro 4
Година 09/2017 Километража 32981 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 38m X-5RZ Euro 3
Година 11/2011 Километража 31313 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M56
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 56m X-6RZ
Година Километража 49861 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 07/2019 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел used Benz zoomlion concrete pump 37M
Година 07/2013 Километража 21000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 08/2019 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2014 Километража 2456 м/ч Сила
Кина, Changsha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се