Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 50084 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел AK36/2000
Година Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SCORPION 1812 E Висина на подигање 18 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Z26 E Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 14 м
Година 10/2008 Километража 19000 км Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел Scorpion 18 Висина на подигање 18 м
Година 2008-04 Километража 40000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
Возило со дигалка со корпа
Модел SCORPION 18 Висина на подигање 18 м
Година Километража Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 1983 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража 108545 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1994 Километража Сила
Италија, Piacenza
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се