Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Хрватска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 1
Година 1991 Километража 250980 км Сила
Хрватска, Slavonski Brod
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 1
Година 1986 Километража 348125 км Сила
Хрватска, Slavonski Brod
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 1
Година 1987 Километража 448672 км Сила
Хрватска, Slavonski Brod
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 12/2015 Километража 237000 км Сила
Хрватска, Plano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1991 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1998 Километража 330026 км Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел R27/23
Година 1985 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел Atlas M20/17
Година 1971 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се