Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

171 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
199.500 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2021-02-25 Километража 54914 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Камион со скала
Евро Euro 6
Година 2018-02-23 Километража 130837 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
237.900 €
Пумпа за бетон
Година Километража 180693 км Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 316584 км Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2014-01-29 Километража 38239 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 30400 кг
Година 2008 Километража 503764 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Автодигалка
Модел ALU 28/7
Година 1994 Километража 116283 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел E200PX
Година 2008 Километража 41436 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 1
Година 1992 Километража 449428 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2020-03-05 Километража 204097 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел X-HIPRO 858E-7 + JIB 175X-5 JDC Висина на подигање 31 м
Година 2023-12-05 Километража 120 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
38.950 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 2020 K-5 Носивост 6970 кг
Година 2013 Километража 741279 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 1920 кг
Година 2010-06-28 Километража 167491 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел Skylift F27RLH
Година 2004 Километража 19729 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
31.400 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 18000 кг
Година 2006 Километража 232077 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Автодигалка
Носивост 8870 кг
Година 2000 Километража 120090 км Сила
Холандија, Almelo
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Stetter, 8x4 Steel springs камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Stetter, 8x4 Steel springs
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2007-02-01 Километража 271000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Автодигалка
Година Километража 813199 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 363000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 13386 кг
Година 2013 Километража 249000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
175.400 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2016-04-19 Километража 313077 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 18 м Носивост 6590 кг
Година 2016 Километража 328537 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Автодигалка
Висина на подигање 19.1 м Носивост 13750 кг
Година 1999 Километража 286906 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 17.5 м Носивост 12290 кг
Година 2005 Километража 891588 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 550000 км Сила
Холандија, Ravenstein
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се