Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Грција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел KVM29/25-100
Година 1981 Километража Сила
Грција, Sindos, Gr57300
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 05/1986 Километража 350000 км Сила
Грција
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
пумпа за бетон Schwing  на шасија Mercedes-Benz 2628 пумпа за бетон Schwing  на шасија Mercedes-Benz 2628
2
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Пумпа за бетон
Година 06/1987 Километража 518000 км Сила
Грција, Aspropirgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 10.5 м Носивост 1000 кг
Година 01/2009 Километража 20000 км Сила
Грција, Athens/Lamia
камион-мешалка Mercedes-Benz 3538 камион-мешалка Mercedes-Benz 3538 камион-мешалка Mercedes-Benz 3538
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1996 Километража 750000 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Мешалка за бетон
Евро Euro 2
Година 10/1995 Километража 650000 км Сила
Грција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се