Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 189 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

189 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 249000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 249000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 260000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 198000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1998-06 Километража 750000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 260000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Unimog
Година 1995 Километража 318018 км Сила
Германија, Kalkar
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012-08 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
288.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 78002 Капацитет на крајот на стрелата 16100 т
Година 2015-06 Километража 7523 м/ч Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
77.231 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017-02 Километража 258339 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K 105 Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 1993 Километража 365259 км Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T 145 Висина на подигање 15.71 м Носивост 200 кг
Година 1995 Километража 225811 км Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
пумпа за бетон Putzmeister BSF 47.5-16 H  на шасија Mercedes-Benz AROCS 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 05/2021 Километража 40 км Сила
Германија, Kleinkötz
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2010 Километража 450 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1 Носивост 200 кг
Година Километража 157686 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 145000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
172.200 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел Fassi F245 Дофат на стрела 16.45 м Носивост 22000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.95 т
Година 09/2023 Километража Сила
Германија, Anröchte
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел Palfinger TKA 16
Година 2006-05 Километража 97000 км Сила
Германија, Horb
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 29000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 07/2019 Километража 64000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 12000 кг
Година 2014-09-09 Километража 390576 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел Steiger Висина на подигање 17 м Носивост 3250 кг
Година 1998 Километража 152907 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 12 м Носивост 3250 кг
Година 1998 Километража 152907 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 17860 кг
Година 2015-10 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18600 кг
Година 2016 Километража Сила
Германија, Peine
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 189 огласа
Прикажи
Претплати се