Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Естонија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2004 Километража 426999 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
78.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 09/2007 Километража 349000 км Сила
Естонија, Padise
камион-мешалка Mercedes-Benz 3228
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Естонија, Jüri
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2002 Километража 189600 км Сила
Естонија, Äksi
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 474818 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Возило со дигалка со корпа
Модел STEIGER® TB 270 HV5 Висина на подигање 27.1 м
Година 01/2015 Километража 71000 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година 1999 Километража 306000 км Сила
Естонија, Keila
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Simon VT 27 Висина на подигање 27 м Носивост 250 кг
Година 1995 Километража 197000 км Сила
Естонија, Viljandi
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2006-09-13 Километража 390000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 9.5 м
Година 1993 Километража 139750 км Сила
Естонија, 862
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се