Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Чешка Република

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 598900 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 800 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
290.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 687 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
310.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 691 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
313.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1176 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
418.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1263 км Сила
Чехија, Strančice
нови пумпа за бетон Cifa MK32L, PB808, RH115  на шасија Mercedes-Benz CIFA MAGNUM MK32 L, MB AROCS нови пумпа за бетон Cifa MK32L, PB808, RH115  на шасија Mercedes-Benz CIFA MAGNUM MK32 L, MB AROCS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 11/2006 Километража 297142 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 680 км Сила
Чехија, Modletice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 170000 км Сила
Чехија, Český Těšín
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 12/2008 Километража 153801 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 3200 кг
Година 2004 Километража 386438 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1995 Километража 300000 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
36.830 € CZK 899.000 CZK
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 1997-04 Километража 198715 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
34.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел BISON PALFINGER TKA16 Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м
Година Километража 175452 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
146.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Модел AM 9FHC Носивост 18850 кг
Година 2023 Километража 500 км Сила
Чехија, Holubice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се