Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Бугарија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
330.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 91472 км Сила
Бугарија, гр. Перник
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Возило со дигалка со корпа
Модел ТК 145 Висина на подигање 13 м Носивост 200 кг
Година 2001 Километража 220000 км Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Висина на подигање 43 м
Година 2023 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 364000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 237700 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 197900 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 217000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 04/2016 Километража 90000 км Сила
Бугарија, Aytos
Контактирајте го продавачот
63.912,47 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 271000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Висина на подигање 24 м
Година 2014 Километража 187502 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 111000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Висина на подигање 42 м
Година 2006 Километража 156000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 238000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 341000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Luna Модел GT40/32 Висина на подигање 32 м Носивост 40000 кг
Година 2009 Километража 24300 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
279.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел BSF 52.16 HLS
Година 04/2004 Километража 103000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 31 м
Година 2016 Километража 158000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Висина на подигање 47 м
Година 2023 Километража 10 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2017 Километража 62500 км Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се