Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Белгија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион-мешалка
Носивост 17500 кг
Година 2006-09-27 Километража 345317 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
28.700 €
Камион-мешалка
Носивост 7750 кг
Година 1992-05-05 Километража 60763 км Сила
Белгија, Bree
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Вакуум багер
Носивост 7620 кг
Година 2001 Километража 473950 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
36.750 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17590 кг
Година 2009-01-15 Километража 368930 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион-мешалка
Година 1999 Километража 325000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион-мешалка
Година 2007-01 Километража 283283 км Сила
Белгија, Grâce-Hollogne
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 16922 кг
Година 2007-09-06 Километража 382736 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 14415 кг
Година 1997 Километража 335815 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
59.450 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2006-11-29 Километража 367591 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
35.700 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 15650 кг
Година 2007-06-28 Километража 189091 км Сила
Белгија, Bree
прскалка за битуменска емулзија Mercedes-Benz Actros 2536
1
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 230513 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 10610 кг
Година 2002 Километража 531000 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 14309 кг
Година 2008 Километража 505000 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел 140 TPC Носивост 1360 кг
Година 2009-10-01 Километража 81651 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Камион-мешалка
Носивост 15040 кг
Година 2006-05-04 Километража 417350 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
95.900 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 16050 кг
Година 2015-04-01 Километража 214047 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
97.900 €
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2015-02-23 Километража 184182 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
39.200 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18725 кг
Година 2008-02-01 Километража 344354 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 214000 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 334000 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
177.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 178000 км Сила
Белгија, Erembodegem
нови пумпа за бетон Putzmeister BSF42.5-16 H PL  на шасија Mercedes-Benz нови пумпа за бетон Putzmeister BSF42.5-16 H PL  на шасија Mercedes-Benz нови пумпа за бетон Putzmeister BSF42.5-16 H PL  на шасија Mercedes-Benz
3
Контактирајте го продавачот
447.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 600 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18022 кг
Година 2008-09-22 Километража 349521 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18042 кг
Година 2008-09-11 Километража 350221 км Сила
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се