Филтри -

Градежни машини Mecalac од Унгарија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини Mecalac од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража 3598 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 1
Година 2011 Километража 8572 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.700 € Без ДДВ
Багер со предниот лопата
Евро Euro 1
Година 2008 Километража 10815 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се