Филтри -

Градежни машини Mecalac од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Mecalac од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 4940 м/ч Сила
Романија, Bistrița
багер на тркала Mecalac CX11 багер на тркала Mecalac CX11
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се