Филтри -

Градежни машини Mecalac од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Градежни машини Mecalac од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Багер на тркала
Година 2016 Километража 4843 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 5797 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Мини багер
Година 2005 Километража 4945 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер на тркала
Година 1997 Километража 8315 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 5450 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2000 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 4200 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи