Филтри -

Градежни машини Mecalac од Чешка Република

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини Mecalac од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
449.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2002 Километража 4610 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
нови багер на тркала Mecalac AX1000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2023 Километража Сила
Чехија
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 45.110 € CZK 1.099.000 CZK
Багер на тркала
Година 01/2017 Километража 5922 м/ч Сила
Чехија, Semily
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се