Филтри -

Градежни машини Mazda од Европа

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Градежни машини Mazda

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Bühne Висина на подигање 14.5 м
Година 2000 Километража 84376 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Носивост 200 кг
Година 2001 Километража 88904 км Сила
Германија, Saarlouis
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се