Филтри -

Градежни машини Mazda

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Mazda

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Bühne Висина на подигање 14.5 м
Година 2000 Километража 84376 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Bühne Висина на подигање 14.5 м Носивост 200 кг
Година 2000 Километража 77800 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 145 ALU Висина на подигање 14.5 м Носивост 200 кг
Година 2000 Километража 79700 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Носивост 200 кг
Година 2001 Километража 88904 км Сила
Германија, Saarlouis
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се