Филтри -

Градежни машини Massenza

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Massenza

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lublin
машина за дупчење Massenza MI6 машина за дупчење Massenza MI6 машина за дупчење Massenza MI6
3
Контактирајте го продавачот
210.900 € GBP 180.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Финишер за бетон
Година 2002 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
96.090 € GBP 82.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 6437 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
111.300 € GBP 95.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2020 Километража 1642 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1992 Километража Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 2013 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 2800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
111.300 € GBP 95.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 3000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се