Филтри -

Градежни машини Manitou од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Manitou од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.250 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 194 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 4200 кг
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
60.800 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се