Филтри -

Градежни машини Manitou од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

9 огласа: Градежни машини Manitou од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3100 кг Брзина 30 км/ч
Година 2006 Километража 6500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
32.999 US$ EUR ≈ 30.310 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3200 кг
Година 2006 Километража 5800 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.450 €
Натоварувач со тркала
Година 01/2015 Километража 3220 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
52.500 US$ EUR ≈ 48.220 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3200 кг
Година 2015 Километража 2985 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг
Година 11/2023 Километража 5100 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 33.980 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 01/2007 Километража 3800 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
58.330 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 1997 Километража 7 км Сила
Украина, м. Луцьк
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи