Филтри -

Градежни машини Manitou од Португалија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Manitou од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10.3 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 1077 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
телескопски натоварувач на тркала Manitou MLT PARA PEÇAS за делови телескопски натоварувач на тркала Manitou MLT PARA PEÇAS за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Португалија
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м
Година 2011 Километража 3600 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража 600 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 3700 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2009 Километража 4000 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
хидраулична зглобна платформа Manitou 165 ATJ хидраулична зглобна платформа Manitou 165 ATJ
2
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража 942 м/ч Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2010 Километража 3912 м/ч Сила
Португалија, Anadia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се