Филтри -

Градежни машини Manitou од Италија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Manitou од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2019 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража 1404 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2001 Километража 5832 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража 6694 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 21.4 м Носивост 350 кг
Година 2021 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3500 кг
Година 2006 Километража 5480 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 7 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2010 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Мешалка за бетон
Година 2001 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2018 Километража 103 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се