Филтри -

Градежни машини Manitou од Данска

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Градежни машини Manitou од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20.6 м Носивост 5000 кг
Година 2017 Километража 2542 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 2.85 м Носивост 2500 кг
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.75 м Носивост 318 кг
Година 2019 Километража 84 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 8 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 2125 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 24.6 м Носивост 4000 кг
Година 2015 Километража 400 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 2.62 м Носивост 1811 кг
Година 2021 Километража 332 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.91 м
Година 2018 Километража 1167 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 7.55 м Носивост 4500 кг
Година 2012 Километража 4532 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.96 м Носивост 454 кг
Година 2015 Километража 834 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 6.9 м Носивост 3100 кг
Година 2007 Километража 5387 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.95 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 600 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 9.85 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 327 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.65 м Носивост 230 кг
Година 2016 Километража 1695 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 17.55 м Носивост 4000 кг
Година 2014 Километража 2945 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 17.9 м Носивост 4000 кг
Година 2014 Километража 1748 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13.53 м Носивост 4000 кг
Година 2013 Километража 2780 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 17.5 м Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража 2828 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 17.55 м Носивост 4000 кг
Година 2015 Километража 4400 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.25 м Носивост 400 кг
Година 2019 Километража 591 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 7.55 м Носивост 4000 кг
Година 2020 Километража 1675 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14.2 м Носивост 363 кг
Година 2016 Километража 788 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 5.85 м Носивост 2500 кг
Година 2013 Километража 2465 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 9.07 м Носивост 3300 кг
Година 2022 Километража 441 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Висина на подигање 5.2 м Носивост 3300 кг
Година 2019 Километража 3930 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.95 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 258 м/ч Сила
Данска, Skive
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се