Филтри -

Градежни машини Magirus

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Градежни машини Magirus

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Автодигалка
Носивост 1530 кг
Година 1964 Километража 52791 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 1530 кг
Година 1964 Километража 52791 км Сила
Германија, Bovenden

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
мини багер Hyundai R145LCR-9
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Hyundai R145LCR-9
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
багер гасеничар Caterpillar 320B багер гасеничар Caterpillar 320B багер гасеничар Caterpillar 320B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Hitachi ZX135USB-5
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
мини багер Hitachi ZX130LCN-6
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 869 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
мини багер Volvo ECR145EL
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
48.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 318 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
59.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 40 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
мини багер Hitachi ZX135US-6
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи