Филтри -

Градежни машини MZKT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MZKT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
178.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Galichanin Висина на подигање 42 м Носивост 60000 кг
Година 2014 Километража 20000 км Сила
Белорусија, Гродна
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се