Филтри -

Градежни машини MULTIONE

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MULTIONE: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови натоварувач со тркала MULTIONE 8.5SK нови натоварувач со тркала MULTIONE 8.5SK
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 1710 кг Брзина 13 км/ч
Година 2021 Километража Сила 57 кс
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 350 м/ч Сила
Шпанија, Zaragoza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.700 € PLN 63.500 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 800 кг
Година 2001 Километража 2508 м/ч Сила 30 кс
Полска, Nowy Sacz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се