Филтри -

Градежни машини MULTICAR

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MULTICAR: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 12 м
Година 2012 Километража 70000 км Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SIMON VT 165 Висина на подигање 16 м
Година 1994 Километража 1345 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се