Филтри -

Градежни машини MULLER-MITTELTAL

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MULLER-MITTELTAL: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28450 кг
Година 01/2008 Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28450 кг
Година 01/2008 Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28060 кг
Година 01/2007 Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 29150 кг
Година 2013-11-27 Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 20780 кг
Година 01/2004 Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 24050 кг
Година 2007-10-30 Километража Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 25125 кг
Година 2004 Километража Сила
Данска, Padborg
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 20780 кг
Година 2005-09 Километража Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2002 Километража Сила
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се