Филтри -

Градежни машини MTZ од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MTZ од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови телескопска дигалка MTZ Подъемник монтажный специальный ОПТ 9195
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.480 €
Багер-натоварувач
Година 09/2012 Километража 2713 м/ч Сила
Украина, Ратне
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови багер-натоварувач MTZ Экскаватор-бульдозер БАМ-2012
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови багер-натоварувач MTZ  БАМ-2014
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
14.850 € UAH 450.000 UAH
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 4816 м/ч Сила 57.4 kW
Украина, Черкаси
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се