Филтри -

Градежни машини MTZ

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MTZ: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.917 € RUB 410.000 RUB
Фреза за асфалт
Година 2021 Километража Сила
Русија, Смоленск
нови багер-натоварувач MTZ 82.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Русија, Смоленск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови телескопска дигалка MTZ Подъемник монтажный специальный ОПТ 9195
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови багер-натоварувач MTZ со смещаемой осью копания нови багер-натоварувач MTZ со смещаемой осью копания
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Русија, Смоленск
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.390 €
Багер-натоварувач
Година 09/2012 Километража 2713 м/ч Сила
Украина, Ратне
нови багер-натоварувач MTZ Экскаватор-бульдозер БАМ-2012
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови багер-натоварувач MTZ  БАМ-2014
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.520 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2010 Километража Сила 36.8 кс
Белорусија
нови багер-натоварувач MTZ «УралЭкс» ЭО-2626 Ч (челюстной)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила 82 кс
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се