Филтри -

Градежни машини MOROOKA

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MOROOKA: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2013-01-01 Километража 1460 м/ч Сила 228 кс
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
аукција 10.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2019 Километража 6 м/ч Сила 24 кс
Холандија, Leende
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
143.900 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2015-01-01 Километража 2850 м/ч Сила 253 кс
Белгија, Sint Katelijne Waver
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2013-01-01 Километража 1640 м/ч Сила 228 кс
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2014-01-01 Километража 2824 м/ч Сила 228 кс
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2013-01-01 Километража 2390 м/ч Сила 228 кс
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2013 Километража 813 м/ч Сила 228 кс
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2013 Километража 1425 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2019 Километража 355 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2019 Километража 301 м/ч Сила 168 кс
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 1470 м/ч Сила
Холандија, Holten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се