Филтри -

Градежни машини MOL од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MOL: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Евро Euro 1 Носивост 29180 кг
Година 2008-02-01 Километража Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
Продавач на Machineryline: 18 години
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28980 кг
Година 2006-11-03 Километража Сила
Холандија, WEERT
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28300 кг
Година 2000-10-27 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 29860 кг
Година 2012-09-26 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 29860 кг
Година 2012-09-26 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28260 кг
Година 2006-04-05 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 29860 кг
Година 2012-09-26 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28700 кг
Година 2009-07-03 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28610 кг
Година 2010-09-03 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28080 кг
Година 1999-07-08 Километража Сила
Белгија, Handzame
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се