Филтри -

Градежни машини MOL од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MOL од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28300 кг
Година 2000-10-27 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 29860 кг
Година 2012-09-26 Километража Сила
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 29860 кг
Година 2012-09-26 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28260 кг
Година 2006-04-05 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 29860 кг
Година 2012-09-26 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28700 кг
Година 2009-07-03 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28610 кг
Година 2010-09-03 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28080 кг
Година 1999-07-08 Километража Сила
Белгија, Handzame
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се