Филтри -

Градежни машини MKG

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MKG: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар MKG МКГ-25БР кран гасеничар MKG МКГ-25БР
2
Контактирајте го продавачот
9 € / час
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Украина, Чайки
Контактирајте го продавачот
12 € / час UAH 420 UAH
Кран гасеничар
Висина на подигање 47 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 20 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3.2 т
Година Километража Сила
Украина, Бровары
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се