Филтри -

Градежни машини MITSUBISHI од Русија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MITSUBISHI од Русија: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.550 € RUB 1.800.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.170 € RUB 1.100.000 RUB
Автодигалка
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа MITSUBISHI Canter возило со дигалка со корпа MITSUBISHI Canter возило со дигалка со корпа MITSUBISHI Canter
3
Контактирајте го продавачот
11.970 € RUB 1.000.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 19 м
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
16.760 € RUB 1.400.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 20 м
Година 1994 Километража Сила
Русија, Владивосток
пумпа за бетон MITSUBISHI Fuso пумпа за бетон MITSUBISHI Fuso пумпа за бетон MITSUBISHI Fuso
3
Контактирајте го продавачот
20.360 € RUB 1.700.000 RUB
Пумпа за бетон
Дофат на стрела 25 м
Година 1993 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
10.780 € RUB 900.000 RUB
Пумпа за бетон
Година 1996 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.970 € RUB 1.000.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 17 м
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
23.950 € RUB 2.000.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 22 м
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
10.780 € RUB 900.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 15 м
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.020 € RUB 920.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 16 м
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
29.940 € RUB 2.500.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 28 м
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
22.150 € RUB 1.850.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.850 € RUB 990.000 RUB
Мини багер
Година 2005 Километража 3800 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.770 € RUB 1.150.000 RUB
Машина за дупчење
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.142 € RUB 680.000 RUB
Мини багер
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се