Филтри -

Градежни машини MITSUBISHI од Кина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MITSUBISHI од Кина: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.640 €
Камион-мешалка
Година 2016 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.840 €
Грејдер
Брзина 47.5 км/ч
Година 2008 Километража Сила 185 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.640 €
Камион-мешалка
Година 2016 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
камион-мешалка MITSUBISHI Fuso камион-мешалка MITSUBISHI Fuso камион-мешалка MITSUBISHI Fuso
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Kato Модел NK-500E Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 11 м Носивост 42000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 50 м/мин Брзина 60 км/ч
Година 04/2011 Километража 3200 км Сила 230 кс
Кина, Shanghai
грејдер MITSUBISHI MG430 грејдер MITSUBISHI MG430 грејдер MITSUBISHI MG430
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
камион-мешалка MITSUBISHI 9m3-12m3 камион-мешалка MITSUBISHI 9m3-12m3 камион-мешалка MITSUBISHI 9m3-12m3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
камион-мешалка MITSUBISHI камион-мешалка MITSUBISHI
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
автодигалка MITSUBISHI TG350E автодигалка MITSUBISHI TG350E автодигалка MITSUBISHI TG350E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.260 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 12300 кг
Година 2005 Километража 120000 км Сила 257 kW
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.600 €
Камион-мешалка
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се