Филтри -

Градежни машини MITSUBISHI од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини MITSUBISHI од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 2
Година 2000-06 Километража 3635 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м
Година 01/1992 Километража 92364 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м
Година 01/1992 Километража 92364 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 3500 кг
Година 2014-12-19 Километража 200020 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1984-01-01 Километража 6974 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 875 кг
Година 2012 Километража 34627 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 875 кг
Година 2012 Километража 34627 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Klundert
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се