Филтри -

Градежни машини MITSUBISHI од Европа

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини MITSUBISHI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 2
Година 2000-06 Километража 3635 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м
Година 01/1992 Километража 92364 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел DA328 Висина на подигање 28 м Носивост 225 кг
Година 2012 Километража 39950 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 3500 кг
Година 2014-12-19 Километража 200020 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
110.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Theo Висина на подигање 23 м
Година 2022 Километража 15400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1984-01-01 Километража 6974 м/ч Сила
Холандија, Deurne
булдожер MITSUBISHI BD2F
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Булдожер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
мини багер MITSUBISHI MM20T
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 2367 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
мини багер MITSUBISHI ME08
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини багер MITSUBISHI MM15
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 12 м Носивост 150 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Málaga
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 875 кг
Година 2012 Километража 34627 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 875 кг
Година 2012 Километража 34627 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
95.500 € Без ДДВ
Вакуум багер
Година 06/2010 Километража 37400 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
7.199 € GBP 6.250 GBP
Багер гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX290 EX Висина на подигање 29.29 м Носивост 300 кг
Година 2018 Километража 55353 км Сила
Обединето Кралство, Manchester, Greater Manchester
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м
Година 01/1992 Километража 92364 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се