Филтри -

Градежни машини MESSERSI

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MESSERSI: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2006 Километража 857 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2003 Километража 1871 м/ч Сила
Шведска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2012 Километража 2157 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Мини багер
Година 2021 Километража 3 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-мешалка
Година 1993 Километража 2309 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 3 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се