Филтри -

Градежни машини MERLO од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MERLO од Украина: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 51.620 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3500 кг Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1740 м/ч Сила 75 kW
Украина, Первомайськ
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Глыбокая
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се