Филтри -

Градежни машини MERLO од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MERLO од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Камион-мешалка
Година 1995 Километража 5533 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион-мешалка
Година 1999 Километража 4749 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион-мешалка
Година 1989 Километража 3705 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2005 Километража 6641 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 201 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2009 Километража 6528 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 3459 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се