Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Унгарија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T 255 Носивост 265 кг
Година 1999 Километража 90280 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 18 м
Година 2002 Километража 186736 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Metz DLK 18
Година 1985 Километража 74880 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2002 Километража 149000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 1993 Километража 171645 км Сила
Унгарија, Veszprém
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MTS 260 Висина на подигање 26 м Носивост 250 кг
Година 1984 Километража 17404 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 197500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T185-B Висина на подигање 18.5 м Носивост 1400 кг
Година 01/1991 Километража 175000 км Сила
Унгарија, Lorinci-Selyp
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел PK 8000T
Година 1999 Километража 566120 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 61073 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
61.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2003 Километража 440000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
91.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2010 Километража 334000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2014 Километража 140000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2013 Километража 934000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м
Година 2001 Километража 89104 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
79.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2002 Километража 190000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1993 Километража 317400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел HK28 Висина на подигање 35 м
Година 1990 Километража 223121 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел WT 440 Висина на подигање 44 м
Година 2000 Километража 240633 км Сила
Унгарија, Budapest
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија MERCEDES-BENZ
1
Контактирајте го продавачот
50.460 € HUF 19.900.000 HUF
Пумпа за бетон
Година 04/1999 Километража 167000 км Сила
Унгарија, Komárom
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 36990 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Bison TKA28 KSx17 Висина на подигање 28 м
Година 2009 Километража 56330 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.350 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T170 Висина на подигање 19 м
Година 2002 Километража 240978 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се