Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Украина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Украина: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.740 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 33 м
Година 2007 Километража 239000 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.980 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27 м
Година 2010 Километража 123000 км Сила
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 122.000 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 46 м
Година 2001 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
74.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2013 Километража Сила 376 кс
Украина, Житомир
пумпа за бетон Everdigm 42-5 CX на шасија MERCEDES-BENZ Axor 4140 пумпа за бетон Everdigm 42-5 CX на шасија MERCEDES-BENZ Axor 4140 пумпа за бетон Everdigm 42-5 CX на шасија MERCEDES-BENZ Axor 4140
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 42-5 CX
Година 06/2017 Километража 850 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 08/2015 Километража 74000 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 22-4 CX
Година 2016 Километража 1200 м/ч Сила
Украина, Киев
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 3244
1
Контактирајте го продавачот
80.206 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 210465 км Сила 301 кс
Украина, Киев
камион-мешалка IMER Group  на шасија MERCEDES-BENZ 3029 EURO 5 İMER
1
Контактирајте го продавачот
49.088 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година Километража 218000 км Сила 213 kW
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел K 41 LXRZ HPG 1808
Година 2011 Километража 106000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2017 Километража Сила 401 кс
Украина, Житомир
пумпа за бетон Putzmeister 38 на шасија MERCEDES-BENZ Arocs 3243 пумпа за бетон Putzmeister 38 на шасија MERCEDES-BENZ Arocs 3243 пумпа за бетон Putzmeister 38 на шасија MERCEDES-BENZ Arocs 3243
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел 38
Година 12/2020 Километража 5000 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
32.310 € UAH 1.276.000 UAH
Возило со дигалка со корпа
Модел EN180TPC Висина на подигање 18 м Носивост 265 кг
Година 2011 Километража 338849 км Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел STEIGER TBR 260 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 17 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
нови пумпа за бетон Everdigm ETP 1015  на шасија MERCEDES-BENZ нови пумпа за бетон Everdigm ETP 1015  на шасија MERCEDES-BENZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел ETP 1015
Година 03/2020 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се