Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Турција

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел BCP M22 ZX-4
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон Schwing S 36 X на шасија MERCEDES-BENZ 3343 P пумпа за бетон Schwing S 36 X на шасија MERCEDES-BENZ 3343 P пумпа за бетон Schwing S 36 X на шасија MERCEDES-BENZ 3343 P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел S 36 X
Година 07/2021 Километража 5200 км Сила
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
95.500 €
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража 354000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Мешалка за бетон
Година 06/2010 Километража 25 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.038 €
Пумпа за бетон
Модел 2012
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел HİAB Висина на подигање 20 м Дофаќач 19.4 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3400 т
Година 08/2016 Километража 26000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Пумпа за бетон
Модел ECP52CS 5RZ
Година 11/2006 Километража 732000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
263.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 06/2017 Километража 115002 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2022 Километража Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2017 Километража 98447 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2017 Километража 138649 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион-мешалка
Модел 2020
Година 2022 Километража 260 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел 2022
Година 04/2022 Километража Сила
Турција
камион-мешалка IMER-L&T  на шасија MERCEDES-BENZ 2011 mercedes 3236 11m3 5 unit
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 10/2011 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
52.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 510646 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 06/2014 Километража 95000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2011
Година Километража 87000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел ECP 37 CX5
Година 09/2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2014 Километража 119000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел ECP 47 CX 5
Година 06/2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 06/2008 Километража 1 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2011 Километража Сила
Турција, ANKARA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се