Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Шпанија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за набивање столбови MERCEDES-BENZ U84406 машина за набивање столбови MERCEDES-BENZ U84406 машина за набивање столбови MERCEDES-BENZ U84406
3
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Машина за набивање столбови
Година 1974 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1998 Километража 200700 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1988 Километража 240000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1999 Километража 127000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел 6rz56
Година 2015 Километража 125 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 07/2021 Километража 18772 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Модел brf 24-4
Година 1993 Километража 450000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 02/2007 Километража 210000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 09/2017 Километража 152000 км Сила
Шпанија, Cuarte de Huerva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 470327 км Сила
Шпанија, San Vicente del Raspeig (Alicante)
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 03/2011 Километража 332000 км Сила
Шпанија, MANISES
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1991 Километража 413490 км Сила
Шпанија, GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1990-06 Километража 180000 км Сила
Шпанија, GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Шпанија, Málaga
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион-мешалка
Година 1998-03-05 Километража 350000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
пумпа за бетон Sebhsa 37/4  на шасија MERCEDES-BENZ пумпа за бетон Sebhsa 37/4  на шасија MERCEDES-BENZ пумпа за бетон Sebhsa 37/4  на шасија MERCEDES-BENZ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Висина на подигање 56 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 5537 м/ч Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 14.51 м
Година 2011 Километража 18898 км Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 105645 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража 143696 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 273000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1977-07 Километража Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K42P Висина на подигање 14.8 м Носивост 120 кг
Година 2016-11 Километража 86782 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се