Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Романија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 12/2000 Километража 467000 км Сила
Романија, Târgu Mureș
нови пумпа за бетон Coime pumi 35.5  на шасија MERCEDES-BENZ Coime 35.5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 10/2022 Километража Сила
Романија, Piatra-Neamt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
74.600 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 109800 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2 Модел 20 t Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 20 м Носивост 3 кг
Година 05/2003 Километража 259412 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
222.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 14.510 K Висина на подигање 15 м Носивост 13240 кг
Година 10/2022 Километража 6500 км Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2000 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
118.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2022-01-01 Километража 12000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се